szafy na wymiar jaka?

meble kuchenne szafa garderoba

Meble na wymiar - jak najczęściej wygląda proces ich zamawiania

Jeśli ktoś kupuje gotowy komplet mebli wybrany z katalogu, to być może wszystko załatwi przez kilka dni. Wystarczy że podjedzie do pobliskiego salonu, poszuka odpowiednich elementów i złoży zamówienie. Jeżeli wszystko znajdować się będzie na stanie magazynowym, to za dzień czy dwa można będzie odebrać. Całkowicie odmiennie wygląda sytuacja, gdy meble zamawiane będą na wymiar w jakimś zakładzie stolarskim. Przede wszystkim trzeba będzie taki znaleźć, tu ze wsparciem przyjdzie internet.

Można w oknie wyszukiwarki wpisać hasło zibinet szafy na wymiar szczecin, żeby otrzymać wykaz firm z najbliższej okolicy. Zanim któraś zostanie wybrana, to warto się zaznajomić z opiniami o niej, tutaj również warto skorzystać z tego, co znajduje się w internecie. Sama realizacja tego typu mebli rozpoczyna się od zrobienia dokładnych pomiarów i zebrania oczekiwań klienta. Na tej podstawie robiony jest projekt, który będzie się poprawiać do pełnej akceptacji zamawiającego. Jeśli wszystko zostanie już uzgodnione, to podpisywana jest umowa, przeważnie związana z wpłaceniem jakiejś zaliczki.

Przeważnie czas niezbędny na wykonanie całego zestawu wynosi miesiąc do dwóch, ale różnić się on może zależnie od stolarza. W przypadku takich projektów klienci mogą oczywiście liczyć na zamontowanie wszystkiego, zgodnie z tym, co się ustaliło. Na sam montaż, w zależności od ilości mebli, trzeba przeznaczyć kilka dni. Czasami zdarzają się jakieś poprawki, i wtedy używanie nowych mebli może się lekko opóźnić.

Previous Post Next Post